Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Firma Corel wprowadza na rynek program Pinnacle Studio 20.

/ 15-09-2016

 

Stwórz imponujące filmy, łącząc swoją nieograniczoną pomysłowość i kreatywność z profesjonalnymi narzędziami do edycji wideo Pinnacle Studio 20.

Rozpocznij pracę z wykorzystaniem tematycznych szablonów lub precyzyjnie edytuj materiały na 6-ścieżkowej osi czasu. Połącz materiały pochodzące z dwóch kamer dzięki możliwości edytowania nagrań z wielu kamer i dodaj przykuwające wzrok animacje stworzone za pomocą nowych narzędzi do animacji poklatkowej. Nadaj im wyjątkowego charakteru za pomocą ponad 1500 efektów specjalnych 2D/3D, zadziwiających tytułów oraz dopasowanej ścieżki dźwiękowej. A na koniec podziel się swoimi filmami online, eksportuj je do popularnych urządzeń lub przygotuj dopracowane płyty DVD dzięki ponad 20 szablonom menu.

 Pinacle 20 Standard

Edytuj wygodnie

Edytuj tak jak ci wygodnie
Rozpocznij pracę nad swoim projektem z tematycznymi szablonami montażu lub połącz wybrane zdjęcia i materiały wideo i edytuj je na 6-ścieżkowej osi czasu. Pracuj z potężnymi narzędziami do tworzenia imponujących filmów.

dodaj trochę emocji

Dodaj emocje
Bądź kreatywny i skorzystaj z ponad 1500 efektów specjalnych 2D i 3D, aby zaskoczyć i zachwycić swoich odbiorców. Dodaj najczęściej używane efekty, filtry i przejścia do swoich Ulubionych za pomocą jednego kliknięcia.

Poprawiaj i udoskonalaj

Poprawiaj i udoskonalaj
Przycinaj, przesuwaj, powiększaj i porządkuj swoje klipy w bibliotece zanim wykorzystasz je w swoim filmie. A potem używaj ich ponownie w kolejnych projektach.

Złóż swój film

Zmontuj swój film
Bez trudu przygotuj film przeciągając i upuszczając potrzebne elementy w automatycznym trybie SmartMovie lub rozpocznij pracę z tematycznymi szablonami wideo. Zaplanuj swój projekt korzystając z narzędzia Storyboard a następnie precyzyjnie edytuj na osi czasu.

Wyraź siebie

Wyraź siebie
Wykreuj zadziwiające animacje poklatkowe dzięki funkcji Stop Motion oraz wykorzystaj, edytuj i synchronizuj nagrania z dwóch kamer.

Dziel się wspomnieniami

Podziel się swoimi filmami
Opublikuj gotowe filmy w sieci lub eksportuj je bezpośrednio do popularnych urządzeń. Z łatwością nagraj płyty DVD i nadaj im wyjątkowy charakter dzięki ponad 20 szablonom menu i rozdziałów.

 

Zrealizuj wszystkie swoje filmowe plany i pomysły z doskonałymi narzędziami Pinnacle Studio 20 Plus.

Jego zaawansowane możliwości pozwalają na edycję materiałów w jakości HD i 3D na wielościeżkowej osi czasu, które dopracujesz wykorzystując ponad 1800 efektów 2D/3D oraz wyposażysz w idealnie dopasowaną ścieżkę dźwiękową. Z pomocą nowej funkcji animacji poklatkowej przygotuj zadziwiające animacje. Łatwo połącz i edytuj materiał zarejestrowany za pomocą aż 4 kamer oraz dodaj tekst lub grafikę podążającą za wybranym ruchomym obiektem dzięki nowej opcji śledzenia ruchu. Udoskonalony Live Screen Capture umożliwi łatwe przechwycenie obrazu lub dźwięku z komputera i włączenie go do tworzonego filmu. Gotowe projekty możesz zaś bez trudu bezpośrednio publikować w serwisach społecznościowych, eksportować do popularnych urządzeń lub nagrać na DVD, korzystając z ponad 50 nowych szablonów menu.

Pinacle 20 Plus

Edytuj wygodnie

Wypróbuj nowe możliwości edycji
Pracuj nad filmami jak profesjonalista dzięki możliwości edycji na 24-ścieżkowej osi czasu z dokładnością co do jednej klatki w jakości HD i 3D. Przycinaj precyzyjnie klipy oraz dodaj efekty i przejścia dokładnie tam gdzie chcesz. A to tylko początek możliwości Pinnacle Studio 20 Plus…

dodaj trochę emocji

Stwórz ekscytujące projekty
Wybieraj spośród ponad 1800 efektów specjalnych 2D i 3D. Stwórz zadziwiające animacje dzięki technice animacji poklatkowej lub skorzystaj z łatwej w obsłudze opcji ustawiania przezroczystości ścieżek.

Wyraź siebie

Nie ograniczaj swoje kreatywności
Połącz materiały pochodzące nawet z 4 kamer i zaprezentuj obrazy z kliku ujęć. Śledź i wyróżnij wybrane ruchome obiekty dzięki śledzeniu ruchu. Możliwości tworzenia są nieograniczone.

Poprawiaj i udoskonalaj

Poprawiaj i udoskonalaj
Przycinaj, przesuwaj, powiększaj, koryguj kolory i retuszuj swoje zdjęcia i klipy zanim wykorzystasz je w swoim filmie. A potem używaj ich ponownie w kolejnych projektach.

zadbaj o doskonały dźwięk

Zadbaj o perfekcyjny dźwięk
Dodaj najlepiej dopasowaną ścieżkę dźwiękową, wykorzystując darmowe materiały z biblioteki ScoreFitter. Automatycznie wycisz dźwięki tła, aby lepiej było słychać dialogi.

Przechwytuj obraz

Przechwytuj obrazy
Przygotuj bez trudu filmy szkoleniowe lub pokazowe dzięki funkcji Live Screen Capture. Przechwyć wyświetlane na monitorze obrazy lub wydawane dźwięki i zaimportuj je na oś czasu, gdzie dokończysz edycję i dopracujesz szczegóły.

Wykorzystaj wyjątkowe narzędzia, użyj swojej kreatywności oraz przejmij pełną kontrolę nad tworzonymi projektami filmowymi z Pinnacle Studio 20 Ultimate.

Precyzyjnie edytuj nieograniczoną liczbę ścieżek w jakości 4K, HD i 3D oraz dopasuj dźwięk przy pomocy wyszukanych funkcji audio. Najnowsza opcja śledzenia ruchu obiektów pozwala dodać tekst, grafikę lub rozmycie mozaikowe, podążające za osobami lub obiektami. Twórz przyciągające uwagę filmy, wykorzystując nową możliwość opracowywania animacji poklatkowej, edytowania wideo 360° oraz edytowania nagrań z wielu kamer, z 6 perspektyw, a także ponad 2000 efektów, tytułów i przejść oraz nowe efekty NewBlue. A kiedy będziesz gotów do udostępnienia efektów, skorzystaj z ponad 100 nowych szablonów menu i nagraj dopracowaną w każdym szczególe płytę DVD.

Pinacle 20 Ultimate

Edytuj wygodnie

Zaawansowane możliwości edycji
Pracuj nad filmami jak profesjonalista dzięki możliwości edycji na osi czasu na nieograniczonej liczbie ścieżek z dokładnością co do jednej klatki w jakości HD, 4K i 3D, w dopasowanym do swoich wymagań środowisku pracy.

dodaj trochę emocji

Stwórz ekscytujące projekty
Wybieraj spośród ponad 2000 efektów specjalnych 2D i 3D. Stwórz zadziwiające animacje dzięki technice animacji poklatkowej lub skorzystaj z łatwej w obsłudze opcji ustawiania przezroczystości ścieżek. Korzystaj z Green Screen i umieszczaj swoich bohaterów w dowolnym otoczeniu.

Live Screen

Przechwytuj obrazy
Przygotuj bez trudu filmy szkoleniowe lub pokazowe dzięki funkcji Live Screen Capture. Przechwyć wyświetlane na monitorze obrazy lub wydawane dźwięki i zaimportuj je na oś czasu, gdzie dokończysz edycję i dopracujesz szczegóły.

Wyraź siebie

Nie ograniczaj swoje kreatywności
Skorzystaj i edytuj materiały wideo 360°. Połącz nagrania pochodzące nawet z 6 kamer i zaprezentuj obrazy z kliku ujęć. Śledź i wyróżnij, oznacz lub rozmyj wybrane ruchome obiekty dzięki śledzeniu ruchu. Możliwości tworzenia są nieograniczone.

zadbaj o doskonały dźwięk

Zadbaj o perfekcyjny dźwięk
Uzyskaj profesjonalne efekty dzięki zaawansowanym narzędziom audio. Dodaj najlepiej dopasowaną ścieżkę dźwiękową, wykorzystując darmowe materiały z biblioteki ScoreFitter. Automatycznie wycisz dźwięki tła, aby lepiej było słychać dialogi.

efekty new blue

Dodaj imponujące efekty NewBlue
Przenieś swoje filmy na zupełnie nowy poziom korzystając z ponad 900 ustawień wstępnych i ponad 75 wtyczek od NewBlue (teraz dodatkowo z NewBlue Video Essentials 3).

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
Telefon kontaktowy CADSOFT   +48 22 862 30 50
Mail fimrowy Cadsoft   cadsoft@cadsoft.pl