Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

InstaVR - technologia wirtualnej rzeczywistości.

/ 26-10-2016

 Współpraca z klientami za pomocą technologii Wirtualnej Rzeczywistości

 

InstaVR - technologia wirtualnej rzeczywistości


InstaVR jest wiodącym rozwiązaniem internetowym do tworzenia, publikowania i analizowania technologii wirtualnej rzeczywistości opartej na 360°.

InstaVR nie wymaga specjalistycznej wiedzy. W ciągu kilku minut użytkownik może stworzyć własną aplikację VR dla platform m.in. iOS i Android i udostępniać zawartość poprzez Facebook lub YouTube.

InstaVr na iOS i Androida

Według firmy Greenlight VR na 1300 klientów, 71% spośród nich stwierdziło, że firmy korzystające z technologii wirtualnej rzeczywistości są dla nich marką „myślącą” i nowoczesną. Natomiast 53% klientów stwierdziło, że będą skłonni dokonać zakupu w firmie, która posługuje się tą technologią niż w tych, które nie posiadają.

Obecnie jest to najlepsza technologia do tego by skutecznie dotrzeć do klienta. Aplikacja InstaVR pomaga szybko i w łatwy sposób wdrożyć firmom technologię wirtualnej rzeczywistości.

InstaVR technologia dla firm

    Wśród firm, które z powodzeniem korzystają już tej technologii można zauważyć:

AECOM – firma, która zatrudnia 92 tysiące pracowników w 150 krajach, specjalizująca się w projektach inżynierskich na dużą skalę; optymalizuje swoją pracę tworząc i publikując dzięki aplikacji InstaVR bardzo dużo danych.:
- tworzenie propozycji i projektów dla potencjalnych klientów, które można oglądać w trybie jednej osoby w internecie lub za pośrednictwem urządzenia mobilnego
- opracowanie kompleksowych modułów szkoleniowych takich jak np. ćwiczenia przeciwpożarowe
- tworzenie spotkań o tematyce wirtualnej rzeczywistości


InstaVR - Projekty

TRANSCOSMOS – agencja specjalizująca się w pomocy w pozyskiwaniu klientów w branży reklamowej, wykorzystująca w tym celu najnowsze cyfrowe technologie. Transcosmos wykorzystuje InstaVR oferując jednocześnie swoim klientom różne sposoby na optymalizację technologii wirtualnej rzeczywistości:
- CasualVR – umożliwia wykorzystanie wielu scen z hotspotów, które mogą być wykorzystane na stronach internetowych.
- RichVR – umożliwia wykorzystanie treści audio z wielu punktów dostępowych, które mogą być stosowane w połączeniu z zestawem słuchawkowym.

InstaVR


Więcej informacji pod adresem internetowym:
www.instavr.co

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Telefon kontaktowy CADSOFT+48 22 862 30 50

Mail fimrowy Cadsoftcadsoft@cadsoft.pl