Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Nowość - 3dconnexion CadMouse Wireless

/ 19-09-2017

3dconnexion CadMouse Wireless

Odkryj bezprzewodową mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD.

Kompaktowa mysz bezprzewodowa z precyzyjnym energooszczędnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości 7200 dpi i czasem pracy akumulatora do 2 miesięcy.

Dedykowany przycisk środkowy — inteligentna i ergonomiczna konstrukcja urządzenia CadMouse sprawia, że nie trzeba już klikać kółka myszy.
Trzy rodzaje łączności — podłącz mysz za pomocą odbiornika 3Dconnexion Universal Receiver, technologii Bluetooth lub kabla USB.
Akumulator litowo-jonowy — żywotność wynosząca 2 miesiące1 oraz ładowanie za pomocą kabla USB podczas pracy.
QuickZoom2 — bez wysiłku powiększaj i pomniejszaj obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Precyzyjnie ustawiaj poziom powiększenia, trzymając przycisk wciśnięty.
SmartScroll — automatyczne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie w dokumentach i przeglądarkach.
Przycisk gestów — łatwy dostęp do maksymalnie 8 ulubionych poleceń (automatycznie aktualizowanych wraz ze zmianą aplikacji i środowiska).
Zoptymalizowana obsługa dotykowo-czuciowa — optymalny kształt ślizgaczy PTFE zapewnia jednolite siły oddziaływania i tłumienie wibracji, co przekłada się na płynny ruch myszy.
Dołączony futerał dopasowany do kształtu — wytrzymałe, usztywnione etui ochronne.


Płynne połączenie inteligentnego, ergonomicznego sprzętu z zaawansowanym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem sprawia, że praca w programach CAD staje się szybka, wygodna i przyjemna.

Poznaj rozwiązanie, które usprawni Twoją pracę. Zaytaj o inne produkty 3dconnexion.

  • Warszawa - tel.: 22 862 30 50
  • Kraków - tel.: 12 661 70 35
  • Tychy - tel.: 32 325 72 95
  • Szczecin - tel.: 91 433 09 73