Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Spotkajmy się na Targach Meble Polska, 6-9 marca - Poznań

/ 12-02-2018

Meble Polska 2018

Targi MEBLE POLSKA to największe biznesowe spotkanie branży meblarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej i jedno z najskuteczniejszych narzędzi promocji eksportu polskiej produkcji meblowej. Od ośmiu lat poznańskie targi mebli organizowane są w nowej kontraktacyjnej formule i coraz częściej zaliczane są do elitarnego grona najważniejszych imprez targowych branży meblowej w Europie.

Dla wystawców targi MEBLE POLSKA są bardzo dobrą okazją do prezentacji najnowszych propozycji rynkowych wśród kupców meblowych z całego świata. Edycję 2017 odwiedziło 24.226 dystrybutorów mebli z 53 krajów - co trzeci zwiedzający pochodził z zagranicy.

Podczas targów MEBLE POLSKA 2018 swoją ofertę przedstawi bardzo szeroka reprezentacja firm. Zainteresowanie udziałem w tym wydarzeniu wyrazili wszyscy najważniejsi polscy producenci i eksporterzy mebli, dzięki czemu ponownie będzie to największa na świecie prezentacja możliwości produkcyjnych polskiej branży meblarskiej.

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło również zabraknąć stoiska CADSOFT.
W tym roku na targach Meble Polska w Poznaniu, zaprezentujemy najnowszą wersję programu Woodwork for Inventor v.8. Dzięki naszej ofercie zmienisz swojego Inventora w profesjonalne rozwiązanie do projektowania mebli. To jednak nie wszystko. Wzrośnie Twoja wydajność i precyzja pracy, zmniejszy się liczba popełnianych błędów, pozostanie więcej czasu na twórcze podejście do projektowania, ponieważ rutynowe prace ulegną zautomatyzowaniu.

Odwiedź nasze stoisko. Porozmawiaj z praktykami. Odkryj nieograniczoną swobodę w projektowaniu mebli.

Do zobaczenia 6-9 marca 2018 na Targach Meble Polska w Poznaniu!
Pawilon 7, stoisko nr 17.