Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

CADSOFT zaprasza na Targi

/ 28-08-2018

DREMA - 11-14 września, Poznań

Porozmawiaj z praktykami. Czekają na Ciebie twórcy oprogramowania Woodwork for Inventor. Odkryj nieograniczoną swobodę w projektowaniu mebli. Pawilon 6, stoisko nr 25.

Targi DREMA z roku na rok stają się coraz bardziej prestiżowym wydarzeniem na skalę globalną, poświęconym branży drzewno-meblarskiej. 7 pawilonów tętniących życiem, mnóstwo maszyn w ruchu oraz tysiące zwiedzających tylko potwierdzają renomę targów.

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło więc zabraknąć stoiska CADSOFT.

W tym roku na targach DREMA w Poznaniu, zaprezentujemy najnowszą wersję programu Woodwork for Inventor v.9. Dzięki naszej ofercie zmienisz swojego Inventora w profesjonalne rozwiązanie do projektowania mebli. To jednak nie wszystko. Wzrośnie Twoja wydajność i precyzja pracy, zmniejszy się liczba popełnianych błędów, pozostanie więcej czasu na twórcze podejście do projektowania, ponieważ rutynowe prace ulegną zautomatyzowaniu.

Do zobaczenia 11-14 września 2018 na Targach DREMA w Poznaniu!
Pawilon 6, stoisko nr 25.

 

ENERGETAB - 11-13 września, Bielsko-Biała

Energetab to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego.
Udział w Targach potwierdziło ponad 700 wystawców. Wśród wystawców spotkamy zarówno dobrze znane międzynarodowe korporacje dostarczające pełny wachlarz produktów na globalne rynki, jak też większość liczących się, krajowych dostawców najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, urządzeń i aparatów, służących niezawodnemu i efektywnemu wytwarzaniu i dostarczaniu energii elektrycznej.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska CADSOFT - pawilon E, stoisko 23.
Podczas Targów zaprezentujemy najnowszą ofertę rozwiązań dla sektora energetycznego.

Na stoisku CADSOFT dostępni będą zarówno Inżynierowie Działu Wsparcia Serwisowego jak i Doradcy Handlowi.

Do zobaczenia na Targach!