Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Crazy Week z AutoCAD LT 2016 tylko do 24 lipca

/ 19-07-2015

 

 

 

Crazy Week z AutoCAD LT 2016 - tylko do 24 lipca!

 

Zamów AutoCAD LT 2016 w najniższej cenie na rynku i odbierz rewolucyjne urządzenie multifunkcyjne marki Kingston: MobileLite Wireless G2. Ilość egzemplarzy promocyjnych jest ograniczona. Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój zestaw promocyjny.

 

AutoCAD LT 2016

 

Przyspiesz proces projektowania dzięki oprogramowaniu do szkicowania AutoCAD LT® dla systemów Windows i Mac OS X. Udostępniaj dokumentację, zachowując zasady bezpieczeństwa dzięki technologii TrustedDWG™.

Z pewnością znasz już AutoCADa. Program AutoCAD LT 2016 oferuje bogatszy kontekst projektu i bardziej dopracowane narzędzia, umożliwiające wyjątkowe wrażenia wizualne, inteligentne wymiarowanie i udoskonaloną obsługę plików PDF.

 

 

 

Co nowego?

 Wyjątkowe wrażenia wizualne   Inteligentne wymiarowanie
 

 

Dlaczego AutoCAD LT?

Wydajność

Inteligentniejsze narzędzia do szkicowania 2D zmniejszają liczbę powtarzanych czynności do minimum i pomagają pracować szybciej i bardziej wydajnie.

 

Niezawodność

 Program AutoCAD LT jest oparty na technologii AutoCAD, platformie projektowej, której ufają miliony profesjonalistów od ponad 30 lat.

 

 

Kingston MobileLite Wireless G2

 

 

SD, USB, Wi-Fi, Router i Powerbank w jednym? Da się! Sprawdź możliwości nowego dziecka Kingstona, zamów AutoCAD LT 2016  do 24 lipca i odbierz Kingston MobileLite Wireless G2 w prezencie od Cadsoft!

 

 

  • Konfiguracja towarzysza podróży 5-w-1
  • Więcej pamięci dzięki czytnikowi MobileLite Wireless G2
  • Ładowanie telefonu z czytnika MobileLite Wireless
  • Udostępniaj multimedia dzięki towarzyszowi podróży 5-w-1
  • Przeglądaj multimedia i importuj zdjęcia dzięki czytnikowi MobileLite Wireless G2
  • Tworzenie punktu dostępu do sieci Wi-Fi z czytnikiem MobileLite Wireless
 

 

KONTAKT

Masz pytanie? Chcesz zamówić AutoCAD LT 2016  w najlepszej na rynku cenie? Skontaktuj się z nami i odbierz swojego AutoCADa w promocyjnym zestawie z Kingston MobileLite Wireless G2.

  • Tel: +48 22 862 30 50