Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Revit Collaboration Suite 2016 - BIM i CAD w jednym pakiecie.

/ 07-08-2015

 

 
Autodesk Revit Collaboration Suite to zestaw programów dostępnych w opcji Desktop Subscription. Pakiet zawiera programy: Revit, AutoCAD oraz A360 Team – dostęp do szerokiego wachlarza usług w chmurze. Dzięki takiemu połączeniu użytkownik może z powodzeniem wykorzystywać technologię BIM jednocześnie utrzymując pracę w środowisku CAD. A 360 Team ułatwia pracę zespołową przez współdzielenie danych projektowych i poprawę komunikacji między uczestnikami na każdym etapie projektu.
 
 

Autodesk Revit Collaboration Suite jest doskonałym rozwiązaniem dla firm które chcą wykorzystać BIM do procesów projektowych jednocześnie nie rezygnując ze środowiska CAD – wszystko to w połączeniu z możliwościami aplikacji chmurowych.

 

 
Zyskaj funkcjonalności BIM z Revitem Podnieś wydajność AutoCAD Współpracuj z A360 Team Subskrubuj - niższe koszty i więcej możliwości
Lepsze rezultaty BIM z narzedziami do projektowania architektury, inżynierii i budownictwa w jednej aplikacji. Wspieraj istniejące projekty CAD jednocześnie podnosząc efektywność dzięki najnowszym narzędziom AutoCAD.

Centralizuj pliki projektu, przegladaj duże modele danych w przeglądarce lub na urządzeniu mobilnym, szybko przekazuj informacje dzięki A360 Team.

Miesięczne, kwartalne lub roczne plany abonamentowe - niższe koszty początkowe, które możesz skalować zależnie od potrzeb + dodatkowe usługi np. cloud rendering i narzędzia analityczne.

 

Autodesk Revit Collaboration Suite to:

Revit   Zapewni ogromne możliwości BIM dla architektów, inżynierów budowlanych i inżynierów MEP, projektantów i wykonawców. Obejmuje Revit Architecture, Revit Structure i Revit MEP.
AutoCAD   Twórz wspaniałe projekty i dokumentację, używając wydajnych narzędzi oprogramowania AutoCAD. Dziel się swoją pracą przez zintegrowany pulpit, chmurę i rozwiązania mobilne.
A360 Team   Przeglądaj, szukaj i dziel się informacjami. Używaj narzedzi do współpracy w chmurze dla lepszej, bardziej wydajnej współpracy. Dzięki A360 Team cały zespół ma na bieżąco dostęp do wszystkich informacji projektowych  za pomocą komputera, urządzeń mobilnych i sieci internet.
Desktop Subscription   Elastyczne, miesięczne, kwartalne i roczne rozliczenia, dostep do dodatkowego oprogramowania i usług w chmurze, wliczając narzędzia analityczne. Dowiedz się więcej o Desktop Subscription.

 

 

Chcesz zamówić? Masz pytania? Skontaktuj się z nami.
+48 22 862 30 50
cadsoft@cadsoft.pl