Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

BIM: Polska perspektywa - podziel się swoją opinią.

/ 30-09-2015

Ankieta BIM: Polska perspektywa

 

Badanie „BIM – polska perspektywa”! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią

 

Zarejestruj się na konferencję!

Autodesk podjął inicjatywę opracowania badania na temat stanu obecnego i perspektyw BIM w Polsce, na tle zmian w branży architektoniczno-budowlanej. Badanie „BIM - polska perspektywa" realizowane będzie przez Millward Brown. Patronat honorowy nad nim objęło Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP, Polska Izba Inżynierów Budownictwa oraz Polski Związek Firm Deweloperskich. Zapraszamy do udziału w badaniu internetowym i wypełnieniu ankiety.

„Polska znajduje się na początku drogi, ale podąża w dobrym kierunku, jeśli chodzi o wykorzystanie możliwości, jakie daje BIM. Mamy nadzieję, że raport ten stanie się asumptem do rynkowej debaty oraz elementem budowania świadomości BIM wśród osób i instytucji ważnych z punktu widzenia rynku architektoniczno-budowlanego, w tym inwestorów i legislatorów” – mówi Wojciech Jędrzejczak, dyrektor zarządzający Autodesk w Polsce.

 

 

Dodatkowo na Linkedin, w grupie Autodesk Polska – Społeczność, została utworzona dyskusja – poświęcona tym zagadnieniom. Zapraszamy do dzielenia się swoimi komentarzami.

Wyniki raportu zostaną ogłoszone 17 listopada podczas ogólnopolskiej konferencji w Warszawie.

Firma Cadsoft - jako partner konferencji - już dzisiaj zaprasza do udziału w tym spotkaniu.

Szczegóły znajdziesz tutaj.

 

 

 

WARSZAWA

Data: 17 listopada 2015

Miejce: Radisson Blu Centrum,
ul. Grzybowska 24, Warszawa