Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Woodwork for Inventor - nowe postprocesory dla CNC.

/ 30-11-2015

 

 

 

To widget programu do projektowania mechaniki Autodesk Inventor, zamieniający to oprogramowanie w stanowisko do komputerowego projektowania mebli czy innych wyrobów z drewna. Dzięki temu zespołowi oprogramowania do projektowania mebli wzrasta wydajność i precyzja pracy konstruktora, zmniejsza się ilość popełnianych błędów, pozostaje więcej czasu na twórczość, ponieważ prace rutynowe polegające na segregowaniu cyfrowych informacji, niezbędnym dla uruchomienia produkcji, ulegają zautomatyzowaniu.

 

CO NOWEGO W WOODWORK FOR INVENTOR?

 

CHCESZ ZAMÓWIĆ? MASZ PYTANIA?

Nowe Postprocesory dla CNC

Oprogramowanie wzbogaciło się o nowe postprocesory. W obecnej chwili Woodwork for Inventor posiada następujące postprocesory:

BiesseWorks (.cix), AlphaCAM (.dxf), CNI Informatica (.cni), AutoCAD (.dxf), TpaCAD (.tcn), EdiCAD (.tcn), IMAwop (.fmc), MasterWood (.tlf), WoodWOP (.mpr), TwinCAM (.dxf).

CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT.

 

 

Telefon kontaktowy CADSOFT

 

+48 22 862 30 50

Mail fimrowy Cadsoft

 

cadsoft@cadsoft.pl

 

Formularz kontaktowy

 


Ścieżka szkoleniowa do Woodwork for Inventor:

 

Nowe narzędzia wsparcia dla użytkowników

Wsparcie dla Woodwork for Inventor

 

How-To - Znajdziesz tutaj krótkie opisy jak wykonać konkretne zadania używająć Woodwork for Inventor.

Manual - Zapewni wszystkie niezbędne informacje, umożliwiając użytkownikowi jak najlepsze wykorzystanie funkcji oferowanych przez oprogramowanie do projektowania Woodwork for Inventor.

Learning-Path - Ścieżka szkoleniowa - tutorial składający się z filmów. Pozwala niewprawnemu jeszcze użytkownikowi oprogramowania na zapoznanie się z funkcjami i możliwościami Woodwork for Inventor. Dzięki temu nie zgubisz się w oprogramowaniu i będziesz używać go we właściwy, efektywny sposób, krok po kroku.

 

 

Woodwork for Inventor trial

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Woodwork for Inventor - funkcje