Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Surface dla biznesu - promocja tylko do 29 kwietnia.

/ 01-04-2016

 

BIZNES   WYDAJNOŚĆ   MOBILNOŚĆ
   
         
Laptop + Tablet + Biznes = Surface Pro 4   Uniwersalność laptopa i tabletu, wyjątkowa wydajność komputera, procesory Intel 6 generacji i niecały kilogram wagi. Zamień swój laptop i tablet na Surface Pro 4.   Pracuj wygodnie w biurze. Działaj mobilnie bez kompromisów. Zarządzanie energią w urządzeniach mobilnych jest bardzo ważne, a w przypadku Surface Pro 4 to prawdziwa sztuka.

 

PROMOCJA!!! Surface Pro 4 Laptop Bundle

 
Promocja Microsoft Surface Pro 4  

Teraz Surface Pro 4 możesz mieć taniej!

Oferta dotyczy zestawu: Microsoft Surface Pro 4 z procesorem Intel i5, 8GB pamięci RAM oraz 256 GB dysku twardego w ultraszybkiej technologii SSD + klawiatura w kolorze czarnym + stacja dokująca.

Wszystko to   nawet 1000 zł taniej!  

Nie ma na co czekać – oferta ważna jest tylko do 29.04.2016 roku. Cena jest bardzo atrakcyjna. Dowiedz się więcej kontaktując się z nami pod numerem telefonu            12 661 70 35 lub przesyłając zapytanie na adres cadsoft@cadsoft.pl

 

     

Surface znowu najlepszy!

 

Mobile World Congress 2016

Podczas jednej z najważniejszych światowych imprez dla branży mobilnych rozwiązań, Microsoft Surface Pro 4 zwyciężył w kategorii Best Mobile Tablet. To ogromne wyróżnienie potwierdza tylko jakość Surface

  WIĘCEJ >>  

 

 
     

Zrozumieć zarządzanie energią

 
 

Rozwiązania w Surface Pro 4 są wyjątkowe na skalę światową. Zespół z Microsoft Mechanics wziął pod lupę jedno z ciekawszych zagadnień ostatnich miesięcy – zarządzanie energią w urządzeniach mobilnych jest bardzo ważne, a w przypadku Surface Pro 4 to prawdziwa sztuka.

Sprawdź jak to wygląda  TUTAJ >>  
     
     
     

Masz pytanie? Chcesz zamówić? Skontaktuj się z nami:

Telefon kontaktowy CADSOFT12 661 70 35   Mail fimrowy Cadsoftcadsoft@cadsoft.pl