Aktualności

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Cadsoft najlepszy w 2015 roku. Największy wzrost sprzedaży wg Autodesk.

/ 22-04-2016

 

Cadsoft najlepszy w 2015 roku! 

Nagroda od Autodesk za największy wzrost sprzedaży.

     
 

Firma Cadosft wyróżniona za największy wzrost sprzedaży produktów firmy Autodesk w 2015 roku.

 

 

Na corocznym spotkaniu partnerów firmy Autodesk, w tym roku zorganizowanym w Hotelu Warszawianka w Jachrance w dniach 19 – 20 Kwietnia 2016 roku, zostały wręczone nagrody za wybitne osiągnięcia w roku 2015.

 

Wśród wyróżnionych znalazła się firma Cadsoft, która otrzymała nagrodę za największy wzrost sprzedaży w całej sieci partnerskiej w Polsce. Warto podkreślić ze nasza firma osiągnęła ponad 3 krotnie większy wzrost sprzedaży niż rezultat jaki uzyskał Autodesk na terenie polski.

 

 

Dosłownie o włos - jak powiedział Jan Bucek Manager, CHS & Poland Channel Sales podczas wręczania nagrody, przegraliśmy rywalizacje z węgierską firmą Varinex Inc. o nagrodę Autodesk Platinium Club, za największy wzrost sprzedaży w naszym regionie. Jest to przede wszystkim sukces naszych klientów – stwierdził prezes firmy Cadsoft - których bardzo dobra pozycja rynkowa pozwala na duże inwestycje w kosztowne przecież najnowocześniejsze systemy wspomagania projektowania. Jest to także potwierdzenie znakomitej opinii o naszych inżynierach i konsultantach, na co dzień wspomagających wiedza i doradztwem klientów, użytkowników i zarządzających firmami.

 

 

Dziękujemy przede wszystkim, naszym klientom.
Dołożymy wszelkich starań by stale się rozwijać i służyć pomocą oraz najnowocześniejszymi rozwiązaniami.

 

Życzymy Wam i sobie dalszych sukcesów.

Zespół CADSOFT