Aktualności / Artykuły

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Weiss – projektowanie pod kontrolą dzięki efektywnemu zarządzaniu dokumentacją.

/ 05-12-2015
W grudniu 2013 roku Weiss zdecydował się na zmianę oprogramowania do zarządzania dokumentacją na Autodesk Vault Professional. Wdrożenie zostało ukończone w styczniu 2015 roku. Przeprowadziła je firma Cadsoft – Złoty Partner Autodesk.

Nieograniczona swoboda w projektowaniu mebli.

/ 13-07-2015
Woodwork for Inventor to widget programu do projektowania mechaniki Autodesk Inventor. Dzięki temu widgetowi zamienisz swojego Inventora w najbardziej zaawansowane stanowisko do   komputerowego projektowania mebli i innych wyrobów z drewna dając sobie przy tym nieograniczoną swobodę kreacji.
Dzięki Woodwork for Inventor wzrasta wydajność i precyzja pracy, zmniejsza się ilość popełnianych błędów, pozostaje więcej czasu na twórczość, ponieważ prace rutynowe  ulegają zautomatyzowaniu.

Platformy wiertnicze i kompleksowe instalacje przemysłowe z Poznania.

/ 24-02-2015
NAVIC Engineering Polska optymalizuje i przyspiesza proces projektowania platform wiertniczych oraz obiektów przemysłowych w oparciu o rozwiązania Autodesk.

NAVIC ujednolica oprogramowanie w oparciu o najnowsze pakiety Autodesk, w tym Autodesk® Product Design Suite oraz Autodesk Plant Design Suite. Zintegrowane wykorzystanie szerokiego zakresu narzędzi pozwoliło na przyspieszenie realizacji projektów i ograniczenie ryzyka powstawania błędów.Dostawcą oprogramowania jest firma Cadsoft.

Usprawnienie procesu projektowego w DB Schenker.

/ 21-01-2015
DB Schenker Rail Oddział w Rybniku zdecydował o wykorzystaniu Autodesk Factory Design Suite do optymalizacji linii do naprawy taboru kolejowego. Dostawcą oprogramowania jest firma Cadsoft. DB Schenker Rail Polska wybrał Autodesk Factory Design Suite ze względu na dostępność w ramach jednego pakietu wielu zaawansowanych rozwiązań. Duży wpływ na wybór miała również intuicyjna obsługa oraz sprawne współdziałanie poszczególnych rozwiązań w ramach jednego pakietu.