Aktualności / Techniczne

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Autodesk 3ds Max 2018 - pracuj kreatywnie dzięki najnowszym narzędziom i zwiększonej wydajności!

/ 01-06-2017

3DS MAXa 2018 - poznaj nowe narzędzia i funkcje:

  • Silnik renderujący Arnold 5
  • Smart Asset Packaging
  • Edytowalne przestrzenie robocze
  • ...

 

Service Pack 3 dla 3dsMax 2016

/ 11-03-2016

Poprawki dotyczą między innymi: animacji, modelowania, obsługi skryptów, wyświetlania w rzutniach, generowania rendering’u oraz zarządzania plikami.

Rozwiązanie service pack 3 zawiera wszystkie poprzednie rozwiązania (1 i 2). Oznacza to, że użytkownicy, którzy nie skorzystali z wcześniejszych poprawek mogą od razu instalować wersję trzecią.

Service Pack 2 dla 3dsMax 2016

/ 22-02-2016
Firma Autodesk w drugiej poprawce udostępniła zestaw rozwiązań usuwający dotychczasowe problemy. W głównej mierze dotyczą one edytora Max Creation Graph oraz wyświetlania efektów pracy, w tym wyświetlacza ekranowego Nitrous.

Koniec licencji wieczystych na oprogramowanie Autodesk - pytania i odpowiedzi.

/ 16-11-2015

Dlaczego Autodesk kończy z licencjami wieczystymi? Jak teraz będzie przebiegać zakup i aktualizacja oprogramowania Autodesk? Co z zakupionymi już licencjami wieczystymi na oprogramowanie Autodesk? Czy można je aktualizować?

Zapoznaj sie z najważniejszymi pytaniami i odpowiedziami dotyczącymi zmiany polityki licencjonowania produktów Autodesk.

Windows 10 a wsparcie oprogramowania Autodesk.

/ 02-09-2015
Od jakiegoś czasu można zaktualizować starsze systemy Windows do wersji Windows 10.
Jak podaje Autodesk na swojej stronie, Windows 10 nie jest jeszcze oficjalnie wspieranym systemem do pracy z produktami firmy i z uwagi na to nie zaleca obecnie aktualizacji.

Service Pack 1 dla 3dsMax 2016.

/ 31-08-2015
Firma Autodesk udostępniła dla użytkowników 3dsMax 2016 pierwszy zestaw rozwiązań usprawniających pracę. Service Pack 1 gotowy do pobrania.

Cloud Service Subscription - współpraca i moc obliczeniowa w dowolnym czasie i miejscu.

/ 15-05-2015
Teraz możesz uzyskać dostęp do narzędzi przez Internet bez konieczności blokowania swojego komputera czy konserwacji oprogramowania. Uzyskaj dostęp do wybranych usług w chmurze Autodesk - które służą do twórz, edytuj, analizuj i udostępniaj prace w modelu subskrypcyjnym oprogramowania jako usługi.

Desktop Subscription - elastyczny wybór zapewniający pełną swobodę.

/ 14-05-2015
Subskrypcja Desktop Subscription zapewnia dostęp do pełnej wersji oprogramowania firmy Autodesk, którą można uzyskać również z licencją bezterminową, ale w ramach elastycznego planu, w ramach którego opłaty są uiszczane na bieżąco. Dzięki temu zarządzanie budżetem jest łatwiejsze.

Maintenance Subscription - Zmaksymalizuj wartość. Zminimalizuj nakład pracy.

/ 13-05-2015
Maintenance Subscription pomaga skutecznie utrzymywać wieczystą licencję na oprogramowanie Autodesk. Bezpośredni dostęp do najnowszych wersji oprogramowania Autodesk pozwala korzystać znowoczesnych technologii i funkcji oszczędzających czas, przyczyniając się do zwiększenia wydajności pracy. Aktualna licencja Maintenance Subscription obniża koszty aktualizacji i pomaga zachować przewidywalny budżet na utrzymanie oprogramowania. Jest to najlepszy i najbardziej ekonomiczny sposób, aby wyprzedzić konkurencję.

Zmiany w licencjach wieczystych Autodesk.

/ 12-05-2015
Autodesk stopniowo zmienia opcje zakupu nowego oprogramowania. Niedługo będzie ono dostępne jedynie w subskrypcji. W pierwszej fazie tych zmian nowe stanowiska poszczególnych programów komputerowych, z wyjątkiem pakietów Design i Creation Suite, będą dostępne po 31 stycznia 2016 r. tylko w ramach Desktop Subscription.

Subskrypcja Autodesk - inteligentna, elastyczna, dająca wiele możliwości.

/ 24-04-2015
3 sposoby na dostep do najnowszych produktów Autodesk. Dzięki Subskrypcji oszczędzasz pieniądze i zwiększasz swoje możliwości. Smart. Flexible. Powerful. Dowiedz się, jak subskrypcje Maintenance Subscription, Desktop Subscription i Cloud Service Subscription mogą Ci pomóc w pracy.

 

BIM - Tworzenie informacji o budynku dla budownictwa

/ 18-12-2014
Rozwiązanie Autodesk dla branży budowlanej, pozwalające na modelowanie informacji o budynku (BIM). Pakiet Autodesk Building Design Suite to kompleksowe narzędzia wspierające zarówno BIM jak również przepływ informacji oparty na CAD, dając architektom, inżynierom i wykonawcom możliwość projektowania, symulacji i wizualizacji aby móc zbudować bardziej rzeczywisty model przyszłego budynku.