Aktualności / Wydarzenia

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

WEBINARIUM WOODWORK4INVENTOR

/ 03-11-2016

Zapraszamy do wzięcia udziału w WEBINARIUM WOODWORK4INVENTOR
Webinarium odbędzie się 15.11.2016 o godz. 11.00 i jest całkowicie bezpłatne. Wymagana wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi DREMA 2016 do Poznania

/ 09-09-2016

Jako jedyny autoryzowany dystrybutor Woodwork4 Inventor w Polsce i w związku z premierą jego najnowszej wersji zapraszamy do Poznania na Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego.

Cadsoft zaprasza na Forum Autodesk 2016

/ 09-09-2016

Dołącz do grona architektów, projektantów, inżynierów, twórców gier i animacji podczas Forum Autodesk 2016 – spotkaniu użytkowników rozwiązań Autodesk w Polsce! Będziemy tam i my, a nasi prelegenci przedstawią najciekawsze rozwiazania branżowe. Podczas Forum Autodesk między innymi:

- Ponad 50 sesji merytorycznych
- Dostęp do międzynarodowych prelegentów
- Po raz pierwszy warsztaty techniczne
- Sieć kontaktów biznesowych
- Po raz pierwszy ścieżka dla działów zarządzania i sprzedaży

Autodesk Vault. Praca grupowa - fanaberia czy konieczność?

/ 17-06-2016
Zapraszamy na spotkanie poświęcone zagadnieniom wdrażania systemów zarządzania dokumentacją w biurze projektowym.  Firma CADSOFT,  Autodesk GOLD Partner pragnie wesprzeć szczególnie te firmy, które dopiero teraz stanęły przed problemem zarządzania dokumentacją projektowa, prezentując atuty tej technologii oraz sposoby skutecznej implementacji.

Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Road Show 2016.

/ 16-05-2016
Zapraszamy na spotkanie Przemysł: przyszłość tworzenia – Autodesk® Road Show 2016.
14 czerwca 2016, Qubus Hotel Kielce**** Podczas tegorocznej konferencji między innymi: sesje merytoryczne biznesowo-techniczne oraz sesje konsultacji indywidualnych. Wszystkie koszty konferencji pokrywa organizator. UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dziś!

BIM: polska perspektywa – Autodesk® Road Show 2016.

/ 28-04-2016

Zapraszamy na konferencję BIM: polska perspektywa – Autodesk® Road Show 2016.

31 maj 2016, Scandic Hotel Wrocław **** Podczas tegorocznego Autodesk® Road Show między innymi: sesje merytoryczne biznesowo-techniczne oraz sesje konsultacji indywidualnych. Wszystkie koszty konferencji pokrywa organizator. UWAGA: ilość miejsc ograniczona. Zarejestruj się już dziś!

Cadsoft najlepszy w 2015 roku. Największy wzrost sprzedaży wg Autodesk.

/ 22-04-2016

Cadsoft zwycięża w 2015 roku! 19 kwietnia odebraliśmy z rąk przedstawicieli Autodesk prestiżową nagrodę za największy wzrost sprzedaży w zeszłym roku.

Zajeliśmy też drugie miejsce w całym regionie, wyprzedzeni o włos przez węgierską firmę.

Dziękujemy Wam, naszym klientom za wsparcie i zaufanie. Razem możemy więcej.

BIM - wymiana danych i łatwa praca grupowa - dwudniowe spotkanie dla branży budowlanej w Masłowie.

/ 10-03-2016

Zapraszamy na dwu dniowe spotkanie poświęcone zagadnieniom wdrażania systemów CAD klasy BIM oraz zarządzania dokumentacja w biurach projektowych, konstrukcyjnych, architektonicznych oraz firmach wykonawczych. 

Będziemy prezentować atuty tej technologii oraz sposoby skutecznej jej implementacji. Pokażemy dedykowane rozwiązania i przykłady wdrożeń.

 

Sprawdź ile możesz wygrać!

 

Projektowanie mebli - dwudniowe spotkanie dla branży meblarskiej w Ostródzie.

/ 10-03-2016
21 - 22.04. 2016 zapraszamy na dwudniowe spotkanie poświęcone zagadnieniom wdrażania systemów CAD oraz zarządzania dokumentacja w biurach projektowych branży meblarskiej. Będziemy prezentować atuty tej technologii oraz sposoby skutecznej jej implementacji. Pokażemy dedykowane rozwiązania do projektowania mebli, zarządzania dokumentacja techniczna, oraz przygotowaniem produkcji.
Wszystkie koszty udziału w konferencji ponosi organizator. Sprawdź ile możesz wygrać!

 

Po konferencji BIM: Polska Perspektywa + wyniki badania

/ 20-11-2015

Rekordowa liczba uczestników – blisko 300 osób – wzięło udział w ogólnopolskiej konferencji BIM: polska perspektywa – Autodesk Day 2015, która odbyła się 17 listopada w Warszawie.

Wydarzenie zgromadziło menadżerów oraz kadrę zarządzającą firm z sektora budowlanego – architektów, konstruktorów, inżynierów, wykonawców,  a także przedstawicieli czołowych instytucji i organizacji branżowych. Patronat honorowy nad konferencją objęli: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Polski Związek Firm Deweloperskich, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

BIM: Polska Perspektywa - 17 listopada konferencja w Warszawie.

/ 01-11-2015

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji BIM: polska perspektywa – Autodesk Day 2015, która odbędzie się 17 listopada, we wtorek w Warszawie.

Podczas konferencji zostaną poruszone zagadnienia związane z rolą i znaczeniem BIM w kompleksowym procesie tworzenia w architekturze i budownictwie. To prestiżowe wydarzenie zgromadzi ekspertów, gości zagranicznych, przedstawicieli pracowni projektowych, firm wykonawczych, a także kluczowych instytucji branżowych. Zapraszamy.

Seminarium: Nowoczesne metody komputerowego wspomagania projektowania dla przemysłu morskiego

/ 27-10-2015

Cadsoft oraz Akademia Morska w Szczecinie i Centrum Innowacji Akademii Morskiej w Szczecinie zapraszają na seminarium:

"Nowoczesne metody komputerowego wspomagania projektowania, wytwarzania i eksploatacji w świetle wyzwań stawianych przez przemysł morski."

Data i miejsce spotkania:
24 listopada, Akademia Morska w Szczecinie, ul. Szczerbcowa, mini-aula nr 7.

Webinarium - Inventor HSM - zintegrowane środowisko CAM dla Inventor

/ 12-10-2015
Serdecznie zapraszamy na webinarium z programem Autodesk INVENTOR HSM
26 października od godziny 11:00 do 12:00
Webinarium jest bezpłatne, ilość miejsc ograniczona - zapisy trwają. Zapraszamy!

Konferencja: Wdrażanie systemów zarządzania dokumentacją inżynierską - Autodesk Vault.

/ 30-09-2015

Zapraszamy na spotkanie poświęcone zagadnieniom wdrażania systemów zarządzania dokumentacja w biurze projektowym. Firma CADSOFT, Autodesk GOLD Partner pragnie wesprzeć szczególnie te firmy, które dopiero teraz stanęły przed problemem zarządzania dokumentacją projektowa, prezentując atuty tej technologii oraz sposoby skutecznej implementacji.

Vault Days 2015 - Dowiedz się, jak osiągnąć więcej z Autodesk® Vault Professional

/ 15-09-2015

Inżynierowie poświęcają przeciętnie 15% czasu na zarządzanie danymi projektowymi produktów – a niektórzy rutynowo tracą odpowiednik 1 dnia w tygodniu lub więcej. 

Autodesk® Vault może pomóc w stworzeniu bardziej wydajnego cyklu rozwoju produktu. 4 webinaria i seminarium - na żywo, już w październiku. Sprawdź i zarejestruj się na wybrane webinarium.

Seminarium i webinaria są bezpłatne. Zapisy trwają, ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.

Przemysł: przyszłość tworzenia - Autodesk Day 2015

/ 14-09-2015

PRZEMYSŁ: PRZYSZŁOŚĆ TWORZENIA. 10 sesji, ponad 150 uczestników, zagraniczni goście.
Konferencja AUTODESK® DAY 2015; 24 września 2015, Katowice

Rozwój współczesnych technologii zmienia sposób w jaki produkty są używane, sprzedawane i serwisowane. Przekształca modele biznesowe i otwiera nowe możliwości dla firm produkcyjnych. Sam sprawdź podczas konferencji tej konferencji. Zapisy trwają, liczba miejsc ograniczona!

Cadsoft zaprasza na 2 dniowe spotkanie z BIM w Świeradowie - Zdroju.

/ 11-09-2015

BIM - wymiana danych i prosta praca grupowa na przykładzie aplikacji i pracy w chmurze firmy Autodesk. Zapraszamy na 2 dniowe spotkanie z BIM w Świeradowie - Zdroju. Podczas spotkania między innymi: dowiesz sie czym w praktyce jest BIM, przyjrzysz się ciekawym wdrożeniom, zrealizowanym nie tylko w Polsce i poznasz najlepsze rozwiązania i praktyki, poznasz niebezpieczeństwa i korzyści wdrożenia BIM.

Jeśli interesuje Cię praktyczny aspekt pracy w sieci z dostępem do dokumentacji w każdym miejscu i myślisz o własnej strategii szybkiego i efektywnego rozwoju opartego na BIM to z pewnością jest to spotkanie dla Ciebie. UWAGA: UWAGA: ilość miejsc jest ograniczona, zgłoś swój udział już dzisiaj.

Webinarium - Pierwsze kroki z Autodesk Fusion 360

/ 23-06-2015

Zapraszamy na webinarium z programem Autodesk Fusion 360 Cloud. zobacz przyszłość projektowania CAD 3D. Webinarium odbędzie się 20 lipca w godzinach 11:00 - 11:45 bez żadnych opłat, wystarczy, że się zarejestrujesz.

DESIGN: Nowe trendy w architekturze wnętrz - KATOWICE

/ 13-04-2015
Zawitamy również do Katowic. Odwiedź naszą ekspozycję i punkt konsultacyjny poczas spotkania "DESIGN: Nowe trendy w architekturze wnętrz" - 24.04.2015. Aktualne tematy i dodatkowe atrakcje.

DESIGN: Nowe trendy w architekturze wnętrz - TORUŃ.

/ 13-04-2015
Już 22.04.2015 zapraszamy do Torunia na spotkanie "DESIGN: Nowe trendy w architekturze wnętrz". Jako partner tego wydarzenia firma Cadsoft znajdzie się wśród prelegentów - z bardzo atrakcyjnym tematem. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Toruniu.

Autodesk AutoCAD LT Family Roadshow – 22 kwietnia, Warszawa.

/ 03-03-2015
W ramach projektu AutoCAD LT Family Roadshow Cadsoft – złoty partner Autodesk – zaprasza na wyjątkowe seminarium w centrum Warszawy. W programie między innymi pokaz najnowszych wersji programów AutoCAD LT 2016 i AutoCAD Revit LT 2016. Atrakcyjna nagroda: Wśród uczestników zostanie rozlosowany program AutoCAD LT 2016 licencja na 1 rok. Wstęp wolny!

Systemy CAD w Meblarstwie – inżynieria jutra.

/ 29-01-2015
Wyjątkowe spotkanie dla branży meblarskiej i przemysłu drzewnego podczas poznańskich targów MEBLE Polska 2015 - 18.02.2015. Podczas spotkania zaprezentujemy: Systemy CAD w meblarstwie - Inżynieria Jutra, nowe funkcjonalności Woodwork for Inventor, nowości planowane w wersji v6 Woodwork for Inventor oraz Profesjonalne rozwiązania HP dla Autodesk. Po seminarium zapraszamy na wieczorny bankiet.

Projektowanie mebli nigdy nie było tak łatwe – Autodesk Inventor 2015 z dodatkiem Woodwork4Inventor dedykowany dla branży meblarskiej

/ 20-01-2015
Bezpłatne webinarium dla branży meblarskiej i wszystkich zainteresowanych Autodesk Inventor 2015 z dodatkiem Woodwork4Inventor już 30 stycznia 2015 o 11:00. Prezentacja online zostanie poprowadzona przez zespół CADSOFT. Webinarium podzielone na dwa moduły - w tym Możliwości i Funkcjonalności Woodwork4Inventor.