Aktualności / Wydawnictwa

AKTUALNOŚCI

Promocje
Artykuły
Techniczne
Wydawnictwa
Wydarzenia
Inne

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2017. Kurs podstawowy

/ 10-10-2016

Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2017. Kurs podstawowy” otwiera serię trzech tytułów przeznaczonych dla użytkowników programu Autodesk Inventor 2017.

Materiał zawarty w tym podręczniku został tak przygotowany, aby ułatwić początkującym użytkownikom osiągnięcie biegłości w projketowaniu części, zespołów, tworzeniu dokumentacji rysunkowej i administrowaniu plikami programu. To doskonały przewodnik po oprogramowaniu Autodesk Inventor 2017, dający solidne podstawy do podjęcia trudniejszych zadań projektowych.

 

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2016. Kurs Professional

/ 10-12-2015

Nakładem wydawnictwa Expert Books ukazał się kolejny z serii podręcznik dla użytkowników Autodesk Inventor 2016. Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2016.  Kurs Professional” przeznaczony jest dla tych użytkowników programu Inventor, którzy chcą wdrożyć w swojej pracy specjalizowane moduły dostępne w wersji Autodesk Inventor Professional 2016.

W książce położono szczególny nacisk na praktyczne zapoznanie się z narzędziami specyficznymi dla danego modułu specjalistycznego. Użytkownik programu będzie poznawał interesujący go temat wykonując ćwiczenia, które przygotowano do prowadzenia samodzielnej pracy z podręcznikiem.

Autodesk Inventor 2016. Kurs zaawansowany - Zbiór ćwiczeń.

/ 28-09-2015

24.09.2015 nakładem wydawnictwa Expert Books ukazał się kolejny z serii podręcznik dla użytkowników Autodesk Inventor 2016. Publikacja nosi tytuł „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2016. Kurs zaawansowany”, i jak nazwa wskazuje przeznaczona jest dla tych użytkowników, którzy poznali już zasady pracy w tym programie i chcą lepiej wykorzystać bardziej zaawansowane możliwości programu oraz profesjonalnie osadzić to narzędzie projektowania w swoim miejscu pracy.

Jak zwykle bardzo praktyczny, podręcznik pozwala własnoręcznie zapoznać się z bardziej zaawansowanymi funkcjami programu, wykonując dokładnie opisane ćwiczenia. Polecamy.

 

Nowy podręcznik do Autodesk Inventor 2016 już w sprzedaży!

/ 30-06-2015

Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2016. Kurs podstawowy” otwiera serię trzech tytułów przeznaczonych dla użytkowników programu Autodesk Inventor 2016.

Materiał zawarty w tym podręczniku został tak przygotowany, aby ułatwić początkującym użytkownikom osiągnięcie biegłości w projketowaniu części, zespołów, tworzeniu dokumentacji rysunkowej i administrowaniu plikami programu. To doskonały przewodnik po oprogramowaniu Autodesk Inventor 2016, dający solidne podstawy do podjęcia trudniejszych zadań projektowych.

 

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2015. Kurs Professional

/ 07-03-2015
Nakładem Wydawnictwa ExpertBooks w sprzedaży pojawiła się nowa książka dla użytkowników programu Autodesk Inventor 2015. Podręcznik „Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2015.  Kurs Professional” przeznaczony jest dla tych użytkowników programu Inventor, którzy chcą wdrożyć w swojej pracy specjalizowane moduły dostępne w wersji Autodesk Inventor Professional 2015.

Zbiór ćwiczeń. Autodesk Inventor 2014

/ 07-03-2014
Dwa obszerne podręczniki przeznaczone dla osób zaczynających swoją przygodę z programem Autodesk Inventor jak i dla tych którzy na stałe w nim pracują. Materiały zawarte w tych podręcznikach zostały tak przygotowane, aby ułatwić początkującym użytkownikom osiągnięcie biegłości w projektowaniu części, zespołów, tworzeniu dokumentacji rysunkowej i administrowaniu plikami programu.