O firmie / Kariera

O FIRMIE

O Cadsoft
Referencje
Wsparcie techniczne
Kontakt
Kariera
Administracja strony

Kariera

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Klienta – branża architektoniczno-budowlana
(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: katarzynan@cadsoft.pl
W temacie maila prosimy wpisać: Doradca Klienta
Przeczytamy każde nadesłane CV, ale skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji prosimy dopisać klauzule o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

W związku z dynamicznym rozwojem Działu Technicznego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier ds. wdrożeń BIM
(miejsce pracy: Kraków, Warszawa)

Wymagania:

Oferujemy:

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: katarzynan@cadsoft.pl
W temacie maila prosimy wpisać: Inżynier ds. wdrożeń BIM.

CADSOFT W POLSCE

Dołącz do Nas !

  • Pracuj w młodym dynamicznym zespole o niepowtarzalnej atmosferze
  • Podnoś swoje umiejętności dzięki szkoleniom Autodesk.
  • Realizuj swoje pomysły.

Aktualnie poszukujemy pracowników na pozycję:

Inżynier ds. techniczno-handlowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełny etat
Miejsce: TYCHY

Firma CADSOFT została założona w styczniu 2000 r przez grupę inżynierów pasjonatów systemów komputerowych, specjalizujących się w rozwiązaniach dla różnych branż projektowych.
Podstawę działania stanowią produkty firmy Autodesk. Jesteśmy w tej chwili jednym z największych autoryzowanych partnerów firmy Autodesk (Gold Partner), dostawca systemów wspomagających projektowanie, autoryzowanym centrum szkoleniowym i certyfikacyjnym (ATC i ACC).

W naszej ofercie znajduje się ponadto sprzęt komputerowy renomowanych producentów, urządzenia peryferyjne. Oferujmy usługi instalacji i administracji serwerów, projektowanie infrastruktury sieciowej, usługi wdrożenia, szkolenia oraz audytu.

Jeżeli twoją pasją są komputery, znasz podstawowe zasady projektowania, wiesz co to systemy wspomagania projektowania, ponadto chcesz ciężko pracować, nie oczekując słów uznania za poświęcony czas i włożony wysiłek - to praca dla Ciebie.

W związku z planowanym rozwojem poszukujemy chętnych do pracy w oddziale w Tychach na stanowisku: Inżynier ds. techniczno-handlowych

Oferujemy:

  •  bardzo dobrą atmosferę pracy
  •  umowę o pracę
  •  stabilność zatrudnienia
  •  terminowość wypłaty wynagrodzenia
  •  atrakcyjny system premiowy
  •  szkolenia

Wszystkim pracownikom gwarantujemy:

  •  perspektywy rozwoju
  •  spotkania szkoleniowo-integracyjne

Wymagania:

  •  2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  •  wykształcenie wyższe techniczne kierunek mechanika lub pokrewne
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  •  znajomość aplikacji biurowych firmy Microsoft
  •  znajomość sprzętu komputerowego, zagadnień sieciowych,
  •  znajomość w stopniu bardzo dobrym oprogramowania AutoCAD oraz AutoCAD Inventor,
  •  znajomość aplikacji AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical lub pokrewnych będzie dodatkowym atutem,
  •  zaangażowanie i samodyscyplina,
  •  systematyczność i dyspozycyjność,
  •  łatwość nawiązywania kontaktów,
  •  samodzielność i rzetelność w działaniu,
  •  prawo jazdy kat. B
  •  Studenci ostatniego roku odpowiednich specjalności również mile widziani

Aplikacje prosimy kierować na adres e-mail: bozenaf@cadsoft.pl