Sprzęt / Monitory HP Z Display

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D


HP Z Display

Bezproblemowo twórz dowolne konfiguracje wielu ekranów w poziomie jak i pionowo. Wyświetlacze serii Z wyposażone są bardzo wąską ramkę dla maksymalnego oddziaływania obrazów, fabryczną kalibrację kolorów i łatwość połączenia z wszystkimi Twoimi urządzeniami.
  Monitory HP Z Display

 

Monitor HP DreamColor Z24x

 

Monitor HP Z24n IPS

Wyjątkowo niedrogi monitor HP DreamColor Z24x zapewnia czyste, niezawodne odwzorowanie barw. Doskonały monitor do kreatywnych zastosowań.
 
Urzeczywistnij swoje marzenia, korzystając z panelu DreamColor o przekątnej 61 cm (24''), oferującego do miliarda kolorów z ogromnej gamy obejmującej 99% przestrzeni barw Adobe® RGB

 

Dowiedz się więcej

HP Z 24x Display  

Niemal bezramkowy monitor HP Z24n IPS z wąską ramką umożliwia stworzenie jednolitego układu wielu monitorów, oferując jednocześnie fabryczną kalibrację kolorów i elastyczne opcje łączności.

Zmaksymalizuj widoczność na ekranie o przekątnej 61 cm (24"), dopasowując dodatkowe monitory dzięki konstrukcji ograniczonej tylko z jednej strony.

 

Dowiedz się więcej

Monitor HP Z24n IPS

Monitor HP DreamColor Z27x Studio  

 

Monitor HP Z27n IPS

Monitor HP DreamColor Z27x Studio wyposażony w niedościgniony, zintegrowany mechanizm kalibracyjny HP, obsługę obrazu w rozdzielczości 4K oraz 10-bitowe odwzorowanie barw oferujące dostęp do 1,07 miliarda kolorów na ekranie zapewnia wspaniałe, niezawodne kolory i pozwala ożywić pomysły.

 

Dowiedz się więcej

Monitor HP DreamColor Z27x Studio  

Monitor HP Z27n IPS z wąską ramką umożliwia stworzenie niemal jednolitej panoramy wielu monitorów w jakości Quad HD.

Fabryczna kalibracja obejmująca 99% gamy kolorów sRGB pozwala cieszyć się niezawodnym odwzorowaniem barw we wszystkich projektach - już po pierwszym włączeniu monitora.

 

Dowiedz się więcej

Monitor HP Z27n IPS

Monitor HP Z27q

 

Monitor HP Z27s IPS UHD

Nowa definicja realistycznego obrazu z monitorem HP Z27q o przekątnej ekranu 68,6 cm (27") IPS 5K.

Niewiarygodna ostrość detali na ekranie o przekątnej 68,6 cm (27") w rozdzielczości 5120 x 2880 z matrycą 14,7 MP, współczynnikiem proporcji 16:9 i wysoką jasnością obrazu. Szerokie kąty wyświetlania sprawiają, że obraz wygląda doskonale z każdego miejsca.

 

Dowiedz się więcej

Monitor HP Z27q  

Powiększ swoją przestrzeń roboczą z monitorem HP Z27s IPS UHD o przekątnej 68,6 cm (27"), który łączy w sobie jakość obrazu UHD/4K z elastycznymi funkcjami łączności i komfortem pracy.

Ogromna rozdzielczość 3840 x 2160, gama kolorów sRGB i 1,07 miliarda kolorów to gwarancja niezrównanej jakości barw w cyfrowych procesach roboczych wymagających dokładnego odwzorowania szczegółów.

Dowiedz się więcej

Monitor HP Z27s IPS UHD

Monitor LED HP Z Z30i

 

Profesjonalny monitor HP DreamColor Z32x

Niezrównana dokładność obrazu, wyjątkowe możliwości regulacji i niespotykana niezawodność z optymalizacją do zastosowań komercyjnych.

Monitor HP Z30i o przekątnej ekranu 76,2 cm (30'') IPS z panelami IPS 2. generacji zapewnia większą oszczędność energii w porównaniu do technologii IPS pierwszej generacji oraz bardzo szerokie kąty wyświetlania, które wspomagają współpracę.

Dowiedz się więcej

Monitor LED HP Z Z30i  

Im większy tym lepszy - ekran HP DreamColor Z32x o przekątnej 80,01 cm (31,5″) UHD umożliwia wyświetlanie oszałamiającej ilości 8 milionów pikseli w rozdzielczości 4K, a dodatkowo jest wyposażony w nagradzaną technologię HP DreamColor.

Stała, 10-bitowa precyzja odwzorowania kolorów, skalibrowane kolory sRGB BT709 oraz obsługa Adobe® RGB dzięki technologii HP DreamColor.

Dowiedz się więcej

HP DreamColor Z32x

Monitor zakrzywiony HP Z Z34c 34" Ultra Wide

 

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Podnieś poprzeczkę z bardzo szerokim, zakrzywionym monitorem HP Z Z34c zapewniającym elegancki, otaczający użytkownika zakrzywiony obraz i dźwięk oraz możliwością podłączenia do stacji roboczej, komputera lub urządzenia przenośnego.

Wyjdź poza tradycyjną konfigurację z dwoma monitorami i zapewnij bogatsze wrażenia wzrokowe dzięki jednemu, cienkiemu, zakrzywionemu monitorowi o bardzo wysokiej rozdzielczości, który powiększa pole widzenia ze współczynnikiem proporcji 21:9.

Dowiedz się wiecej

Z Z34c 34" Ultra Wide  

Jeśli szukasz sprzętu który nie znajduje się w powyższym zestawieniu lub rozwiązania bardziej zaawansowanego - skontaktuj się z nami.

Nasi ekspeci pomogą Ci dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnych zadań.