Sprzęt / Stacje robocze HP

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D


 

 

Stacje robocze HP

Najwyższa wydajność i wyjątkowa rozszerzalność
 

Drukarki biurowe HP

 

Stacja robocza HP Z1 G2

 

Stacja robocza HP Z230 Small Form Factor

Stacja robocza HP Z1 G2 to elegancka i innowacyjna stacja robocza HP wyposażona w duży ekran. Możliwość łatwej modyfikacji i wymiany większości podzespołów - nie wymaga narzędzi.

Większa wydajność i światowej klasy niezawodność pozwolą rozpalić kreatywność. Ekran można opcjonalnie wyposażyć w technologię 10-punktowego sterowania dotykowego na oszałamiającej, pełnej, szklanej powierzchni.

Dowiedz się więcej

HP Z1 G2  

Nowa definicja wydajności i elastyczności w przystępnej cenie. Całkiem nowe, kompletne środowisko pracy dla osób wymagających niezawodności i wydajności w przystępnej cenie.

HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne w nowej, zadziwiająco wydajnej i kompaktowej obudowie.

Dowiedz się więcej

HP Z230 Small Form Factor

Stacja robocza HP Z230 Tower 

 

Stacja robocza HP Z240 Small Form Factor

Nowa definicja wydajności i elastyczności w przystępnej cenie. Całkiem nowe, kompletne środowisko pracy dla osób wymagających niezawodności i wydajności w przystępnej cenie.

HP Z230 stworzono z myślą o intensywnej pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku - procesor nowej generacji i zaawansowane technologie graficzne w nowej, kompaktowej obudowie z zadziwiającymi możliwościami rozbudowy.

 

Dowiedz się więcej

HP Z230 Tower  

Odzyskaj przestrzeń roboczą Stacja robocza HP Z240 SFF w obudowie mniejszej o 57% od standardowej obudowy typu wieża zapewnia oszczędność przestrzeni przy zachowaniu wydajności stacji roboczej.

Bezkompromisowo niezawodna stacja robocza HP Z240 została zaprojektowana z myślą o pracy w środowisku informatycznym zgodnym z obecnymi i przyszłymi wymogami.

 

Dowiedz się więcej

HP Z240 Small Form Factor

Stacja robocza HP Z240 Tower

 

Stacja robocza HP Z440

Rozwijaj swoją firmę dzięki stacji roboczej zorientowanej na wysoką wydajność i przystępność cenową, która zapewnia realizację zadań teraz i w przyszłości.

Podstawowe funkcje stacji roboczej HP Z240 Tower zapewniają bezproblemowe wykonywanie zadań oraz dużą liczbę gniazd i portów do wykorzystania. Jeśli potrzebujesz funkcji stacji roboczej, takich jak profesjonalne certyfikaty ISV, stacja robocza HP Z240 Tower jest właściwym wyborem.

Dowiedz się więcej

HP Z240 Tower  

Gdy praca stawia większe wymagania, stacja robocza HP Z440 w smukłym formacie 4U i beznarzędziowej konstrukcji oraz z wbudowanymi uchwytami ułatwia rozbudowę. Łatwa konfiguracja pamięci, pamięci masowej, grafiki i innych opcji - odpowiednio do wymogów użytkownika.

Rozwiń swoją firmę z idealnym połączeniem rozwiązania HP Z DNA ze stacją roboczą HP Z440 dla użytkownika wymagającego wysokiej wydajności.

Dowiedz się więcej

HP Z440

Stacja robocza HP Z640

 

Stacja robocza HP Z840

Korzystaj z zasilania o dużej mocy z obsługą procesorów 145 W i zasilania maks. 36 rdzeni w konfiguracji z 2 procesorami Intel® Xeon®. Stacja robocza HP Z640 wykorzystuje rozwiązanie Z DNA do zapewnienia najwyższej jakości pracy.

Pamięć masowa, wydajność i swoboda tworzenia z 8 kośćmi DIMM, maks. 4 wewnętrznymi dyskami twardymi, opcjonalną technologią Thunderbolt™ 2 oraz napędem HP Z Turbo. Wszechstronność na Twoje życzenie.

Dowiedz się więcej

HP Z640  

Stacja robocza HP Z840, najwydajniejsza stacja robocza firmy HP, zapewnia najlepsze wykorzystanie rozwiązań HP Z DNA z niesamowitą mocą obliczeniową, profesjonalnymi kartami graficznymi i wewnętrzną pamięcią masową, które pomogą w realizacji zadań, które będą Twoją wizytówką.

Niespotykane możliwości rozbudowy z 7 gniazdami PCIe, maks. 10 wnękami na napędy wewnętrzne oraz 16 gniazdami pamięci obsługujące do 2 TB pamięci - HP Z840 zapewnia to wszystko. Gotowy do działania?

Dowiedz się więcej

HP Z840

Stacja robocza HP Z1 G3

     

HP Workstation Z1 G3 to odświeżona wersja unikalnej stacji roboczej zintegrowanej z wyświetlaczem. Wersja G3 została odchudzona i zmniejszona do 23,6-cala, nadal jednak w jej wnętrzu pozostają wydajne podzespoły, znane ze standardowych stacji roboczych.

Dzięki obsłudze procesorów Intel Skylake Z1 G3 obsługuje teraz do 64 GB pamięci RAM DDR4. HP Workstation Z1 G3 to wydajne i kompaktowe, i nadal, unikalne urządzenie na rynku.

StAcja dostępna w wielu konfiguracjach.

Dowiedz się więcej

Stacja robocza HP Z1 G3  
         
         
         

Przenośne stacje robocze HP?

 

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Sprawdź również najnowszą ofertę przenośnych stacji roboczych HP. Wydajność obliczeniowa w dowolnym miejscu. Innowacyjne, eleganckie wzornictwo i legendarna niezawodność.

 Sprawdź >> 

 

Jeśli szukasz sprzętu który nie znajduje się w powyższym zestawieniu lub rozwiązania bardziej zaawansowanego - skontaktuj się z nami.

Nasi ekspeci pomogą Ci dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnych zadań.