Sprzęt / Manipulatory 3D

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D

 

SpacePilot Pro

SpacePilot™ PRO posiada najnowszą, zaawansowana technologie oparta na sześciu stopniach swobody ruchu (6DoF). Delikatny nacisk, pociągniecie, obrócenie lub nachylenie kompaktowego drążka urządzenia generuje płynny ruch przesuwania, przybliżania, oddalania i rotacji modeli 3D. Przypomina to sięgniecie w głąb ekranu i trzymanie modelu w dłoni.

Węcej o SpacePilot Pro » PDF 2 MB

 

 

SpaceMouse Pro Wireless

Ponad 21 klawiszy funkcyjnych jest określanych i programowanych za pomocą komend. Pracuj 2 miesiące bez ładowania Dwa kable USB do wyboru ułatwiają podłączanie i ładowanie myszy 3D SpaceMouse Pro Wireless niezależnie od konfiguracji komputera. Bezprzewodowa.Technologia łączności bezprzewodowej 3Dconnexion 2,4 GHz pozwoli na dostęp do materiałów 3D w czasie rzeczywistym.

 

     

SpaceMouse Pro

SpaceMouse Pro jest najnowszym produktem z linii profesjonalnych myszek 3D firmy 3Dconnexion. Dzięki dopracowanemu ergonomicznemu kształtowi oraz innowacyjnemu menu na ekranie (On-Screen Displa y) polepsza komfort pracy, co znacznie wpływa na jej produktywność. Piętnaście dużych, w pełni programowalnych klawiszy funkcyjnych zapewnia szybki dostęp do często używanych komend, standardowych widoków i skrótów klawiatury, a innowacyjne menu wyświetlane na ekranie zapewnia wygodne wsparcie wizualne.

Więcej o SpaceMouse Pro » PDF 2 MB

 

 

SpaceNavigator i Space Navigator for Notebooks

Zaawansowana nawigacja 3D dla każdego, kto chce czerpać przyjemność z pracy na obiektach 3D.Idealny model manipulatora 3D dla początkujących-w rewelacyjnej cenie.Dwa programowalne klawisze funkcyjne umożliwiają szybki dostęp do ulubionych komend z wiodących aplikacji projektowych 3D.Takie rozwiązanie ułatwia i przyspiesza pracę ograniczając ilość ruchów wykonywanych myszką 2D.

Więcej o SpaceNavigator » PDF 928.68 Kb

 

     

Space Mouse Wireless

SpaceMouse Wireless jest pierwszym i jedynym bezprzewodowym produktem 3Dconnexion. Urządzenie cechuje się nowoczesnym, stylowym designem, posiada 2 programowalne przyciski, które zostały unowocześnione pod względem rozmiaru, kształtu i komfortu pracy w porównaniu do SpaceNavigator’a. Dodatkowo SpaceMouse Wireless ma obniżony środek ciężkości i spód dokładniej pokryty antypoślizgową gumą, co sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej stabilne na biurku.

 

 

 CadMouse

Mysz komputerowa dla profesjonalistow CAD. Dzięki czułości 8200 dpi i częstotliwości próbkowania aż do 1000 Hz (czas reakcji: 1 milisekunda) klikasz dokładnie tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz.  Do jej zalet należą również: pełnowymiarowy, dedykowany przycisk środkowy,  QuickZoom, kółko Smart Scroll, zaawansowany czujnik laserowy, przycisk gestów/ menu radialne oraz podstawa PTFE.
Mysz CadMouse zapewnia poziom precyzji, której specjaliści CAD wymagają i na którą zasługują. Idealne dopełnienie SpaceMouse Pro lub SpaceNavigator.

Więcej o CadMouse » PDF 3 MB