Sprzęt / Przenośne stacje robocze HP

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D


 

Przenośne stacje robocze HP

Wydajność obliczeniowa w dowolnym miejscu. Innowacyjne, eleganckie wzornictwo i legendarna niezawodność.
Przenośne stacje robocze ZBook zostały stworzone z myślą o spełnieniu wymogów testów MIL-STD 810G[6] i poddano je 115 000 godzin testów HP Total Test Process.
 

 

Przenośna stacja robocza HP ZBook 14 G2

 

Przenośna stacja robocza HP ZBook 15 G2

Pracuj w dowolnym miejscu i dostarczaj najlepsze efekty swojej pracy z wykorzystaniem najcieńszej i najlżejszej stacji roboczej ZBook 14 lub 15u typu Ultrabook z możliwościami graficznymi 3D, które robią wrażenie i zapewniają obsługę dużych obciążeń obliczeniowych.

 

Dowiedz się więcej

HP ZBook 14 G2  

Duża wydajność pracy w biurze i w podróży z potężną przenośną stacją roboczą HP ZBook 15 G2.

Pracuj gdziekolwiek i zyskaj pewność, że niezbędną moc obliczeniową masz w zasięgu ręki. ZBook 15 G2 to najbardziej wszechstronna przenośna stacja robocza z systemem Windows 8.1, procesorem Intel® Core™ i5 lub i7, profesjonalną kartą graficzną i akumulatorem o długim czasie pracy.

Dowiedz się więcej

HP ZBook 15 G2

Przenośna stacja robocza HP ZBook 15 G3

 

Przenośna stacja robocza HP ZBook 15u G2

Wykorzystaj możliwości bogatej w funkcje kompaktowej stacji roboczej z ekranem o przekątnej 39,6 cm (15,6″).

Najbardziej popularna przenośna stacja robocza HP została zaprojektowana na nowo. Teraz o 27% cieńsza i o 7% lżejsza niż modele poprzedniej generacji, zapewnia o 100% lepsze wrażenia i wysoką wydajność.

Dowiedz się więcej

HP ZBook 15 G3  

Wydajność obliczeniowa w dowolnym miejscu. Innowacyjne, smukłe wzornictwo przenośnej stacji roboczej ZBook 15u robi wrażenie w podróży, u klienta i w lokalnych oddziałach firmy.

Stacja robocza HP typu Ultrabook™ zmienia definicję mobilnej pracy na komputerze.

 

Dowiedz się więcej

HP ZBook 15u G2

Przenośna stacja robocza HP ZBook 15u G3

 

Przenośna stacja robocza HP ZBook 17 G2

Inspiracja może pojawić się w każdej chwili - bądź gotów dzięki stacji roboczej o masie od 1,9 kg o grubości 19,9 mm z opcjonalnym ekranem dotykowym, zintegrowaną klawiaturą numeryczną i akumulatorem o długiej żywotności.

Jeśli ważna jest dla Ciebie lekka konstrukcja, nie musisz dłużej szukać. Tę stację roboczą można skonfigurować z maks. 32 GB pamięci, profesjonalną kartą graficzną AMD FirePro™, napędem HP Z Turbo G2,  o pojemności całkowitej 1,5 TB i ekranem dotykowym FHD.

Dowiedz się więcej

HP ZBook 15u G3  

Rozwijaj swoją kreatywność dzięki niesamowitym funkcjom rozbudowy najpotężniejszej przenośnej stacji roboczej HP ZBook 17 G2.

Otrzymujesz to, co widzisz, z opcjonalnym ekranem HP DreamColor w HP ZBook 17 G2. Dokładne i przewidywalne kolory jak w gotowym produkcie i jednakowe w całym przebiegu obróbki cyfrowej.

 

Dowiedz się więcej

HP ZBook 17 G2

Przenośna stacja robocza HP ZBook 17 G3

 

Przenośna stacja robocza HP ZBook Studio G3

Większa wydajność bez ograniczania mobilności. Największa i najbardziej wydajna przenośna stacja robocza HP jest o 25% cieńsza i o 11% lżejsza niż modele poprzedniej generacji dzięki niesamowitej, przeprojektowanej obudowie magnezowo-aluminiowej.

Wykorzystaj procesory Intel® Xeon®, maks. 64 GB pamięci ECC, dwa napędy 1 TB HP Z Turbo Drive G2 o pojemności całkowitej 4 TB, dwa porty Thunderbolt™ 3 oraz opcjonalne ekrany dotykowe HP DreamColor UHD lub FHD.

Dowiedz się więcej

HP ZBook 17 G3  

Wykorzystaj możliwości bogatej w funkcje kompaktowej stacji roboczej z ekranem o przekątnej 39,6 cm (15,6″).

Zaprezentuj innowacyjny styl i wydajność. Przy masie od zaledwie 1,99 kg i grubości 18 mm, HP ZBook Studio jest starannie zaprojektowanym, wydajnym komputerem.

 

Dowiedz się więcej

HP ZBook Studio G3

Stacjonarne stacje robocze HP?

 

Nie znalazłeś tego czego szukasz?

Sprawdź również najnowszą ofertę stacji roboczych HP oraz monitorów z serii HP Z Display.

 Sprawdź >> 

 

Jeśli szukasz sprzętu który nie znajduje się w powyższym zestawieniu lub rozwiązania bardziej zaawansowanego - skontaktuj się z nami.

Nasi ekspeci pomogą Ci dopasować najlepsze rozwiązania do konkretnych zadań.