Sprzęt / Skanery HP

SPRZĘT

Drukarki i plotery

WIELKOFORMATOWE

Komputery

KOMPUTERY HP

Manipulatory 3D

3DConnexion

Skanery Wielkoformatowe

SKANERY

Drukarki 3D


 

 

Skanery HP

Idealne dla środowisk jednego lub wielu użytkowników, dostarczając wysokiej jakości aplikacje, począwszy od rysunków CAD w czerni i bieli do kolorowych prezentacji. Natomiast narzędzia, takie jak automatyczne wyrównanie mediów i dokładne podglądy wydruku usprawnią pracę i zapewnią efektywność.

 

 

Skaner HP Designjet HD Pro

 

Skaner HP SD Pro 44"

Łatwiejsze samodzielne skanowanie, kopiowanie i poprawa jakości ilustracji, map i rysunków technicznych w kolorze i w czerni. Łatwa integracja z drukarkami HP Designjet, umożliwiająca stworzenie systemu wielofunkcyjnego. Szybka realizacja zadań na dużym ekranie dotykowym.
 
Idealne rozwiązanie dla profesjonalnych grafików i projektantów - skanowanie w wysokiej rozdzielczości, kopiowanie i poprawa jakości obrazu z precyzyjnym odzwierciedleniem barw. Doskonale sprawdza się w przypadku grafik, map, rysunków technicznych i zdjęć w kolorze i w czerni.                                    
Skaner HP Designjet HD Pro  

Zwiększ wydajność pracy dzięki szybkiemu, wysokiej jakości skanerowi HP SD Pro 44". Twórz skany dokumentów z wyraźnymi liniami i precyzyjnymi szczegółami dzięki technologii CIS. Ulepszone funkcje zapewniają sprawną pracę, co przyspiesza współpracę i poprawia wyniki.

Idealne rozwiązanie do reprodukcji dokumentów o dużej szczegółowości i tworzenia wielofunkcyjnego systemu - bezproblemowa integracja z drukarkami HP Designjet i HP PageWide XL.

Skaner HP SD Pro 44"
         

Skaner HP HD Pro 42"

     

Twórz wysokiej jakości obrazy HD dzięki technologii skanowania CCD. Usprawnij pracę dzięki niewiarygodnej szybkości skanowania i przetwarzania. Popraw efektywność i wydajność z rozszerzonym zestawem funkcji.Ciesz się łatwą integracją z drukarkami wielkoformatowymi HP.

Skanuj w HD niezależnie od jakości oryginału, Skany 1067 mm i 1200 dpi, nawet na grubych mediach i do wielu miejsc docelowych.

Skaner HP HD Pro 42''