fbpx

CadMouse 3Dconnexion

Mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD

CadMouse 3Dconnexion
5 (100%) 1 głos
Cena katalogowa: 426 PLN
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, tj. CADSOFT Tomasz Grzyb z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Bema 60, NIP 5341548061, REGON 016199727 w celach marketingowych poprzez prowadzenie marketingu za pośrednictwem drogi elektronicznej...Więcej
Udowodnij, że nie jesteś botem wybierając rakietę

CadMouse 3Dconnexion

Pełnowymiarowa mysz przewodowa z precyzyjnym czujnikiem laserowym o rozdzielczości 8200 dpi i specjalnymi funkcjami do zastosowań CAD umożliwia wygodną i wydajną pracę.

Poznaj mocne strony CadMouse 3Dconnexion:

  • Dopracowany i ergonomiczny kształt
  • Korzystaj z funkcji przybliżania i oddalania
  • Steruj kursorem myszy dzięki precyzyjnej technologii
  • Wygodny dostęp do ulubionych poleceń
  • Idealne połączenie prędkości z precyzją
Specyfikacja techniczna:
Dedykowany przycisk środkowy Inteligentna i ergonomiczna konstrukcja urządzenia CadMouse sprawia, że nie trzeba już klikać kółka myszy.
QuickZoomBez wysiłku powiększaj i pomniejszaj obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Precyzyjnie ustawiaj poziom powiększenia, trzymając przycisk wciśnięty.
SmartScrollAutomatyczne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie w dokumentach i przeglądarkach.
Przycisk gestów Łatwy dostęp do maksymalnie 8 ulubionych poleceń (automatycznie aktualizowanych wraz ze zmianą aplikacji i środowiska).
Zoptymalizowana obsługa dotykowo-czuciowa Optymalny kształt ślizgaczy PTFE zapewnia jednolite siły oddziaływania i tłumienie wibracji, co przekłada się na płynny ruch myszy.

Zobacz też

Zapisz się do Newslettera!