fbpx

CadMouse Wireless 3Dconnexion

Bezprzewodowa mysz dla profesjonalnych użytkowników programów CAD

CadMouse Wireless 3Dconnexion
Cena katalogowa: 426 PLN
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych, tj. CADSOFT Tomasz Grzyb z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Bema 60, NIP 5341548061, REGON 016199727 w celach marketingowych poprzez prowadzenie marketingu za pośrednictwem drogi elektronicznej...Więcej
Udowodnij, że nie jesteś botem wybierając serce

CadMouse Wireless 3Dconnexion

Kompaktowa mysz bezprzewodowa z precyzyjnym energooszczędnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości 7200 dpi i czasem pracy akumulatora do 2 miesięcy.

Poznaj mocne strony CadMouse Wireless 3Dconnexion:

  • Kompaktowy design
  • Wysoka wydajność
  • Trzy rodzaje łączności
  • Inteligentne kółko myszy
  • Funkcja QuickZoom
  • Menu radialne
Specyfikacja techniczna:
Dedykowany przycisk środkowy Inteligentna i ergonomiczna konstrukcja urządzenia CadMouse sprawia, że nie trzeba już klikać kółka myszy.
Trzy rodzaje łączności Podłącz mysz za pomocą odbiornika 3Dconnexion Universal Receiver, technologii Bluetooth lub kabla USB.
Akumulator litowo-jonowy Żywotność wynosząca 2 miesiące oraz ładowanie za pomocą kabla USB podczas pracy.
QuickZoomBez wysiłku powiększaj i pomniejszaj obiekty geometryczne za pomocą jednego kliknięcia przycisku pod kciukiem. Precyzyjnie ustawiaj poziom powiększenia, trzymając przycisk wciśnięty.
SmartScroll Automatyczne powiększanie i pomniejszanie z dokładnością co do kliknięcia w aplikacjach CAD lub szybkie przewijanie w dokumentach i przeglądarkach.
Przycisk gestów Łatwy dostęp do maksymalnie 8 ulubionych poleceń(automatycznie aktualizowanych wraz ze zmianą aplikacji i środowiska).
Zoptymalizowana obsługa dotykowo-czuciowa Optymalny kształt ślizgaczy PTFE zapewnia jednolite siły oddziaływania i tłumienie wibracji, co przekłada się na płynny ruch myszy
Dołączony futerał dopasowany do kształtu Wytrzymałe, usztywnione etui ochronne

Zobacz też

Zapisz się do Newslettera!